W jaki sposób ratować skórę i włosy zniszczone przez promienie słońca?

Po letnich wojażach Twoja skóra jest sucha i szorstka w dotyku, a włosy straciły swój dawny połysk? Da się temu zaradzić! Na początek ruszmy na ratunek przesuszonym pasmom. Znajdźmy internetowy sklep z kosmetykami do włosów albowiem najrozsądniej będzie zainwestować w kuracje wygładzające z odżywczymi substancjamiWnikają one do wnętrza włosa i wygładzają nawet bardzo zniszczone pasma. Są to produkty, które dobrze jest pozostawić na włosach kilka minut w ciepłej kąpieli.

Widocznie nawilżają, odżywiają pasma, naprawiają przykre pozostałości po słońcu. Jeżeli zauważymy, że końcówki są rozdwojone i przesuszone, zastanówmy się nad wizytą w salonie fryzjerskim. Nawet minimalne podcięcie sprawi, iż na nowo staną się ozdobą. Wstrzymajmy się z farbowaniem, aż nowa fryzura odzyska dawny blask. W zasadzie możemy ten proces przyspieszyć domowymi maseczkami, ale zdecydowanie szybciej zauważymy różnicę stosując cieszące się dobrą opinią kosmetyki do włosów np. Matrix włosy.

Miejmy na uwadze, że nawilżanie to podstawa. Nie tylko włosów, ale też skóry. Regularnie nawilżana, wolniej się starzeje. Po kąpieli, w mokrą, rozgrzaną skórę wcierajmy balsamy lub naturalną oliwę z oliwek. Dzięki temu ciało będzie delikatne i dobrze nawilżone. Poszarzałą skórę na początek potraktujmy peelingiem. Kosmetyk mamy szansę przygotować same, z produktów, które znajdziemy na kuchennych półkach lub postawić na gotowe produkty.Zmęczonej skórze twarzy ukojenie przyniosą maseczki. Zapewniają o wiele więcej składników odżywczych i regenerujących niż kremy. Są niezastąpione gdy trzeba szybko zachwycić wyglądem. Sprawdź więcej: .

Jeśli przedstawiony tekst Cię zaintrygował, to bez ociągania wejdź na ten odnośnik, ponieważ on także Cię zaciekawi – to niezwykle użyteczna oferta (www.dermamed.com.pl/analiza-skutecznosci-radiofrekwencji-mikroiglowej-2).

Szczotka do włosów

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Skóra po ich zastosowaniu od razu staje się jaśniejsza i gładsza. Dzisiejsze maski można stosować tak jak krem na noc, tyle, że nakłada się go grubszą warstwą. Dlaczego? Ponieważ w nocy skóra lepiej przyswaja składniki odżywcze i regeneruje się ze wzmożoną siłą. Śniady odcień skóry to rewelacyjna pamiątka po odbytych wakacjach a tym samym oznaka udanego urlopu. Jeżeli zadbamy o dobre nawilżenie opalenizna zostanie z nami znacznie dłużej…