Jakim osobom zaleca się skorzystać z laserowej depilacji

Depilacja laserowa to jeden z najbardziej znanych z zabiegów medycyny. Wielokrotnie wykorzystywana zarówno przez panie, jak i panów. Zawsze poprzedzona jest naradą z medykiem i wykonana przez wykwalifikowanego a także doświadczonego profesjonalistę. Laserowa depilacja Wrocław to skuteczna i bardzo bezpieczna strategia na pozbycie się bezużytecznych włosów znajdujących się na skórze.

Może Tobie jest to potrzebne?

Autor: Elite
Źródło: Elite
Depilacja laserowa jest bezpieczną i trwałą, a zarazem szybką i bezbolesną (pod warunkiem zastosuje się znieczulenie) metodą wyróżnianą wśród stereotypowych sposobów usuwania owłosienia. Inne metody depilacji niosą za sobą niebezpieczeństwo wrastania włosów, pojawienia się reakcji alergicznych, przebarwień, a niekiedy powstania blizn po zabiegowych. Depilacja laserowa nie pozostawia tego rodzaju dolegliwości – jest procedurą bezinwazyjną. Polega na tym, iż kosmetolog przykłada głowicę lasera do poprzednio przygotowanej skóry. Transmitowana przez laser wiązka intensywnego światła jest pochłaniana przez melaninę, innymi słowybarwnik zawarty w cebulkach włosów.przejrzyj tekst (maleckamakeup.pl/)

Odruch laserowy jest zamieniany w energię termiczną, co rodzi zniszczenie struktur odpowiadających za wzrost włosków, za pomocą czego nie odrastają. Czas trwania usługi jest uzależniony od tego, jak wielką powierzchnię skóry depilujemy i może wynosić od pół godziny do nawet dwóch godzin. Dlatego wybierając gabinet należałoby zwrócić uwagę na to, jakiego sprzętu się w nim użytkuje. Każdy gabinet medycyny estetycznej Wrocław ma w swojej ofercie taki zabieg, . Solidne usuwanie owłosienia jest jednakże dość drogie. wartość jednego zabiegu zależy od tego jaką partię skóry planujemy naświetlić i waha się od 140 zł aż do 10000 zł.

Szanowanygabinet medycyny estetycznej Wrocław zawiera instrukcję do której należy się dostosować tuż przed zabiegiem, by wszystko przebiegło pomyślnie.

Zerknij nie jedynie na nasz wpis, ale także na komentarze z witryny (https://www.rehafit.org/). Może niektóre zaciekawią Cię na tyle, że zapragniesz zostawić własną opinię.

Co najmniej miesiąc przed zabiegiem trzeba wycofać się z opalania, również w solarium. Przez cztery tygodnie przed zrealizowaniem depilacji laserowej nie należy używać depilatorów elektrycznych, wosku i innego rodzaju metod, które rwą włoski razem z cebulkami. Wypada też odstawić pewne kosmetyki, zioła fotouczulające oraz preparaty zawierające beta-karoten. Z kolei przez tydzień przed nie jest dozwolone również wykorzystywać peelingów.