Jak zadbać o swoją skórę? Kilka sprawdzonych wskazówek dla panów.

Przekonanie, że dbanie o swój wygląd jest niemęska, szczęśliwie już dawno przeszło w niepamięć. Jakie specyfiki i akcesoria powinni wybierać mężczyźni, którzy przykładają wagę do tego, jak wyglądają?Wbrew obiegowej opinii nie tylko kobiety wymagają pielęgnacji wrażliwej skóry twarzy. Regularnie golenie i warunki atmosferyczne wywołują podrażnienia i suchość cery. Aby do tego nie dopuścić, należy sięgnąć po profesjonalne kremy męskie. Systematycznie stosowane, dogłębnie odżywią skórę i nadadzą jej blask.

umięśniony mężczyzna

Źródło: flickr.com
Wybierając krem dla siebie, warto zwrócić przede wszystkim uwagę na zawartość. Wysokiej klasy kremy męskie posiadają kompleks witamin oraz substancje przeciw rodnikom. Zawartość kosmetyku nie powinna być zbyt lepka,by nie pozostawić nieestetycznej warstwy na cerze. Systematycznie nawilżana cera łatwiej będzie tolerować golenie.

Równie ekscytujące artykuły znajdziesz w analogicznym serwisie. Jeśli masz ochotę je poznać – zobacz pod linkiem (https://medicus.ie/pl/4/pediatra), który jest tu.

Zresztą, nie tylko odpowiednie kosmetyki wesprą delikatną skórę. Coraz częstszy jest powrót do typowego zestawu do golenia. Szczególnie warte polecenia są kosmetyki firmy Dovo Razors. Marka sprzedaje zarówno zestawy funkcjonalnych brzytew, jak i przydatne dodatki. Możemy kupić pędzelki i łopatki do nakładania kremu i łagodne mydła oznaczone logo firmy Dovo Razors. Firma nie otworzyła swojego sklepu internetowego w Polsce, ale jej towary możemy kupić na powszechnych serwisach aukcyjnych. Mężczyznom dbającym o swój wygląd, warto również zarekomendować produkty marki Ałun . Są to antyperspiranty w sztyfcie, szczególnie zalecane do skóry wrażliwej. Możemy je nakładać nie tylko na naskórek pod pachami, ale też na przykład na naskórek stóp.

akcesoria do golenia

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Kosmetyki Ałun nie posiadają substancji konserwujących i nadających barwę oraz nie kolidują z perfumami. Ponadto, sztyft jest używany jako środek uśmierzający podrażnienia po goleniu lub po użądleniu przez owady.Współczesny mężczyzna nie boi się dbać o swoją cerę. Warto, żeby w swojej łazience miał odżywcze kremy do twarzy, zestawy fachowych akcesoriów do golenia i specyfików hamujących proces pocenia się.