Które modele torebek powinna mieć w swojej szafie prawdziwa kobieta? Podglądamy!

Niemal każda kobieta marzy o kolekcji torebek na każdą okazję. Niezmiernie łatwo i czasem niewielkim kosztem możemy zebrać pokaźną kolekcję, która doda każdemu wyjściu elegancji i klasy, a czasami nieco go ożywi czy odmieni jego charakter. Od czego zacząć budowanie własnej kolekcji torebek?

Czy w pierwszej kolejności należy zrobić nalot na sklep z torebkami? Absolutnie nie. Na początku należy gruntownie przejrzeć to, co mamy w szafie, skrupulatnie obejrzeć każdą torebkę, odpowiedzieć sobie na pytanie, czy jest na tyle ponadczasowa, iż może pozostać w naszej szafie – .

Interesuje Cię, co to są autorskie źródła (http://www.elian.eu/pl/wloczka-nako)? Jeżeli tak, to powinieneś kliknąć w poniższy link i pod nim odkryjesz dużo frapujących informacji w tym temacie.

Następnym krokiem jest przemyślenie, na jakie wyjścia najczęściej potrzebujemy torebek. Oczywiście z pewnością wyróżnimy torebki na co dzień i torby na specjalne okazje. Na co dzień idealnie sprawdzają się listonoszki skórzane i torebki mieszczące dokumenty w formacie A4.

torebki

Autor: VeroStilo
Źródło: VeroStilo

Możemy mieć dwie lub trzy pojemne torby i nosić je na zmianę. To dobre rozwiązanie, bo nie tylko torby będą pasowały do wielu stylizacji i każdej pory roku, ale także będą dłużej wyglądać jak nowe. Listonoszki skórzane występują też w mniejszych rozmiarach, wówczas nie ma problemu, aby zakładać je na zakupy czy spacery, gdy nie nie musimy mieć ze sobą zbyt wielu rzeczy, a do tego chcemy mieć wolne ręce – .

Listonoszki mogą być wykonane z jednego koloru skóry lub skaju albo kilku – warto posiadać w swojej garderobie chociaż jedno atrakcyjne połączenie kolorystyczne, by połączyć taką torbę z jednokolorowym czy dość stonowanym ubiorem. Świetnie zdają egzamin również torby-worki – można zarzucić je na ramię i mieć wolne ręce. Na wyjątkowe wyjście, które nie wymaga od nas eleganckiego ubrania, ale chcemy ubrać się na nie inaczej niż zawsze, sprawdzą się małe torby-kuferki. Zwykle mają one tylko rączkę, bez paska na ramię. Do stroju wieczorowego dopasujemy kopertówki i małe torebki na łańcuszku.

Dobrze jest mieć jeden ulubiony sklep z torebkami, w którym obsługa doradzi nam i pozwoli przemyśleć zakup w domowym zaciszu, przymierzyć torebkę do ulubionych ubrań i dopiero później zdecydować, czy dana torba powiększy zebraną wcześniej kolekcję. Warto także poszukać czegoś ciekawego w second handach, nigdy nie wiadomo, na jakie perełki się trafi.