Najlepsza ochrona oraz pielęgnacja włosów – przekrój przez produkty Kerastase.

Gabinety fryzjerskie cieszą się coraz to większą popularnością, nie trudno więc dostrzec że powstają w mgnieniu oka. Uprzednio przeznaczone szczególnie dla płci żeńskiej, teraz oblegane także przez mężczyzn. Niektórzy mówią, że włosy to poniekąd wizytówka człowieka. Jeśli potrafisz o nie poprawnie zadbać, sprawiają, że poziom pewności siebie istotnie się powiększa.

polecana strona

Autor: Racoon Polska
Źródło: Racoon Polska

Kerastase to firma zajmująca się produkcją wykwintnych kosmetyków do włosów. Marka jest częścią działu produktów międzynarodowej marki dominującej, czyli L’Oreal. Towary sprzedawane są wyłącznie bezpośrednio w salonach fryzjerskich, gdzie są rozprowadzane lub przez sklep fryzjerski. Wszystkie linie, które wypuścił na zbyt producent dotyczą innego rodzaju włosów i dostarczają inną pielęgnację. Znaleźć można m.in.: krystaliczny poblask i lekkość włosów, kontrola przed działaniem słońca, nawilżenie włosów, wzbogacanie osłabionych włosów, pielęgnacja do każdego typu włosów, ochrona koloru i blasku, wzmocnienie gęstości włosów, pielęgnacja dla panów, a także serum aktywizujące przyrost mocnych włosów. Kerastase proponuje program podzielony na 3 etapy: kąpiel, pielęgnacja oraz teksturyzacja – zobacz . Trzy bezproblemowe gesty obrzędu, stosowane w czasie pielęgnacji w salonie, można kontynuować w miejscu zamieszkania. Kąpiel -to najważniejszy etap rytuału. Ekskluzywnej konsystencji o uszlachetnionym zapachu, zaadaptowanej do natury włosów oraz skóry głowy, asystuje masaż głowy, który rozbudza zmysły.

Pielęgnacja – tylko efektywna i ukierunkowana. Przemiana odczuwalna jest zaraz po aplikacji. Włosy odzyskują żywotność i cudowny wygląd. Ostatnim etapem jest teksturyzacja – gest pielęgnacyjny nie wymagający zmywania.sprawdź sam kapsuła floatingowa cena kapsuła floatingowa cenaOferuje działającą ochronę i zaskakujący blask. Przygotowuje włosy do wykreowania. Kerastase zawiera także internetowy sklep fryzjerski, gdzie krok po kroku, dokładnie wybierając, zamówisz wszystkie potrzebne produkty, by zapewnić swoim włosom potrzebną opiekę.

Kosmetyków do pielęgnacji włosów jest bardzo dużo. Pamiętaj natomiast – aby mieć całkowitą pewność, że twoje włosy pozyskają to na co zasługują, wybieraj kosmetyki rekomendowane przez salony fryzjerskie, które na tych towarach pracują cały czas.