Jak dopasować strój kąpielowy do figury?

Urlop tuż-tuż, a ty nie wiesz, w jaki sposób dobrać strój kąpielowy do figury? Nie masz pojęcia, co jest trendy? Bądźmy prawdomówni – nie każda z nas wygląda jak modelka. Każda kobieta jest piękna na własny osobisty sposób. Nie powinnyśmy zatem plaży omijać szerokim łukiem tylko z tej przyczyny, że coś nam w naszym ciele nie pasuje. Wystarczy dobrze dopasować strój kąpielowy do swojej sylwetki żeby czuć się dobrze i wyglądać świetnie.

kobieta z dzieckiem na basenie

Autor: Michael Bentley
Źródło: http://www.flickr.com
Stroje kąpielowe XL także mogą kształtować figurę, a znajdziesz je tutaj. Złotych reguł jest parę, od wybranego modelu, odcienia oraz wzoru zależeć będzie, czy dołożymy, czy odbierzemy sobie parę kilogramów, centymetrów w pasie oraz czy wizualnie się skrócimy, czy też wyszczuplejemy.
Fundamentem jest zabarwienie – ciemny pokochają panie puszyste albowiem działa wyszczuplająco, z kolei jasny może się okazać idealnym wyborem dla kobiet narzekających na za małą pupę bądź biust. Dobierając strój zwróć uwagę na nadruk.

Drobny wzorek będzie wizualnie zmniejszał, podczas kiedy duży wzór optycznie powiększy konkretne części ciała. Jeżeli jesteś posiadaczką dużych piersi jesteś skazana na modele dobrze podtrzymujące biust. W klasycznych trójbokach na sznurku, niestety, będziesz wyglądać wulgarnie i po całym dniu może okazać się, że boli nie tylko biust, ale również kręgosłup. Warto zatem wybrać modele z usztywnionym fiszbinami stanikiem, które twój atut będą znakomicie podpierały oraz kształtowały.

Masz jeszcze minutę? Jeśli tak, to namawiamy Cię do nowej strony, na której przygotowaliśmy szczegółowe wpisy – najedź na link do źródła.

Stroń od cieniutkich pasków, które będą wpijały się w ramiona. Wyselekcjonuj strój z szerokimi tasiemkami, jakie zapewnią ci wygodę w trakcie noszenia.

Małe piersi to problem, który de facto problemem nie jest, ponieważ jesteś w stanie ruszać się na plaży bez strachu, że nie uda ci się zatrzymać piersi na swoim miejscu. Wizualnie powiększysz biust wkładając stroje kąpielowe push-up lub wybierając staniki z dużymi wzorkami, frędzlami lub marszczeniami. Jeśli sześciopak na twoim brzuszku ciągle przykrywa drobinka tłuszczyku, nie przejmuj się. Dobrze dobrany strój kąpielowy odwróci uwagę od niedoskonałości koncentrując możliwe spojrzenia np. na doskonale podkreślonych piersiach bądź nogach. Ostatecznie możesz zasłonić brzuszek jednoczęściowym strojem w ciemnym kolorze.