Urodowe sposoby na młodość w super cenach

Powrót do młodości nie musi dziś wiązać się ze skalpelem. Istnieją bowiem triki, które sprawią, że na nowo pokochamy siebie!

W obecnych czasach jest to dlatego prostsze że produktów kosmetycznych widzimy na rynku do wyboru do koloru praktycznie na każdorazowe nasze potrzeby, a na dodatek dzięki serwisowi i na każdą zasobność portfela. Nasze sprawdzone kosmetyki dzięki mnogim ofertom sklepów, kupować możemy w niespotykanie korzystnych cenach. Sprawdźmy więc, na które produkty zwracać większą uwagę, czytając ulotki promocyjne.

Po pierwsze, nie zapominajmy o serum.

Dermatolodzy Uważają, że serum na równi z kremem jest niezbędnym elementem pielęgnacji cery, albowiem posiada w swym składzie bogatszy skład. Nakładamy je pod krem systematycznie, albo stosujemy jako kilkutygodniową kurację nawilżającą – w zależności od potrzeb skóry.

Nigdy nie rezygnujmy z filtra.

Autor: Classics®

Mówi się, że gdybyśmy zaczęły chronić skórę przed promieniami słonecznymi już we wczesnym dzieciństwie i czyniły to konsekwentnie przez cały rok, to miałybyśmy 80 proc. mniej zmarszczek. Co więcej, są naukowcy, którzy twierdzą, iż gdyby nie oddziaływanie promieni UV, pierwsze zmarszczki pojawiłyby się na naszej twarzy ok. 60. roku życia. Z tego powodu wybierajmy krem na dzień z SPF lub stosujmy filtr, np. pod postacią podkładu czy pudru.

Maskuj się. Maseczki do twarzy zapewniają skórze o wiele więcej składników odżywczych i regenerujących niż kremy. Są idealne kiedy musimy szybko zachwycić wyglądem. Skóra po nich od razu staje się bardziej odżywiona, świeższa i gładsza. Najnowsze maski można stosować tak jak krem na noc, tyle, że nakłada się go bardziej obfitą warstwą. Dlaczego? Albowiem w nocy skóra lepiej przyswaja składniki aktywne i regeneruje się ze wzmożoną siłą.

Róż i już!

kobieta w makijażu

Autor: Aurora CuaCua
Źródło: http://www.flickr.com

Zdrowa, młoda cera posiada naturalnie różowy kolor. W związku z tym w makijażu „odmładzającym” róż to podstawa. Odpowiedni będzie róż w jasnym odcieniu, którym lekko podkreślimy kości policzkowe, niezbyt blisko nosa. Strzeżmy się ciemnych podkładów. Perfekcyjnie dobrane fluidy to takie, które są jedynie o ton ciemniejsze od naszej cery. Kosmetyki z połyskującymi drobinkami, które podkreślają kurze łapki czy niedoskonałości też nie będą dla nas najlepszym wyborem.

Złap formę!

Ruch, mądre podejście do tematu odżywiania to wspaniały sposób na zachowanie młodości.

Jeśli interesuje Cię to zagadnienie, to odsyłam do strony (https://lrg-lodz.pl/niszczenie-dokumentow-warszawa/), gdyż odnajdziesz tam sporo fascynujących Cię tematów, które są tam omówione.

To zrzucenie kilogramów, a przy tym odkrycie na nowo swej kobiecości. To świadomość, że robimy coś dobrego nie tylko ładnie wyglądać, ale by zadbać o swoje zdrowie.