Kosmetyki dla ślicznych włosów – nabłyszczacze oraz odżywki

Każda dama chce mieć piękne oraz zdrowe włosy, które wzbudzą zachwyt u innych. Żeby osiągnąć taki efekt warto stosować kosmetyki odpowiednie do naszych włosów. Oprócz szamponów należy korzystać z odżywek oraz nabłyszczaczy, które podtrzymają i poprawią wygląd włosów.

Dobrać kosmetyki do typu włosów

Odżywki muszą być dobrane do rodzaju włosów. Innych rodzajów użyjemy dla tych, które się przetłuszczają, innych dla wysuszonych. Zbyt ciężki w strukturze kosmetyk obciąży włosy, a także sprawi, że będą sprawiały wrażenie oklapniętych, a brud szybciej się do nich przyczepi. Z kolei zbyt lekka formuła może nie spełnić naszych wymagań. Oferta rynkowa jest naprawdę bardzo duża.

Cały czas masz wielkie problemy z odnalezieniem dobrej oferty? Nie przejmuj się – sprawdź te propozycje, one na pewno Cię nie rozczarują.

Warto wybrać odpowiadające naszemu typowi włosów, aby cieszyć się przepiękną fryzurą.

Nabłyszczacz do włosów – nie na każdy dzień należy go stosować

zadbaj o swoje włosy

Autor: Sarah Zucca
Źródło: http://www.flickr.com

Poza wartościami odżywczymi kosmetyki te dadzą włosom miękkość oraz blask. Nabłyszczacz do włosów jest przecież kompozycją silikonową, a więc z dodatkiem, który szczególnie jest widoczny u pań z ciemnym owłosieniem, konkretne przykłady w LokiKoki. Nie wolno przesadzać z częstym stosowaniem, codzienna aplikacja tego upiększacza na pewno odbije się na stanie włosów. Jednym z kluczowych problemów będzie pojawiający się łupież.

Nabłyszczacze nie dla krętliwych włosów

Preferuje się używanie nabłyszczaczy do prostych włosów albo ułożonych w tzw. kok.

Czy ta wzmianka wywołała Twoją dociekliwość? Jeżeli tak, to przeczytaj ten bardzo w serwisie. On bez wątpienia również okaże się warty przeczytania.

Nie jest to dyskryminacja pań z falowanymi i kręconymi włosami, aczkolwiek w przypadku tych ostatnich lepszym rozwiązaniem na uwydatnienie włosów, np. na imprezę okolicznościową, jest zastosowanie innych kosmetycznych zamienników. Niewątpliwie lepszym rozwiązaniem będzie odżywka do włosów albo balsam. Ich właściwości jednocześnie podkreślają krętliwość, a także dodają połysku, którym będziemy zachwycać inne osoby. Zatem żaden z rodzajów kobiecych włosów nie będzie „pokrzywdzony” w momencie wyjścia w gości.

Kobieca dłoń w rodzinie? Zrób fryzurę bez wychodzenia z domu

Przygotowanie fryzury na sylwestra, wesela lub inne tego rodzaju wyjście? Mając do dyspozycji nabłyszczacz do włosów albo odżywkę i fryzjerski fach w rękach u siostry, możemy postarać się o świetną fryzurę we własnym domu. Warto wtedy użyć licznych dodatków, jak chociażby brokat.