Medycyna estetyczna: upiększamy kształt twarzy bez operacji plastycznej

zabiegi – (zobacz ofertę) Wiele kobiet i mężczyzn codziennie toczy bój z własnymi niedoskonałościami. Badania naukowe wskazują, że brak akceptacji swojego wyglądu w znacznej mierze ma wpływ na całe nasze życie. Jak sobie poradzić ze zniekształconym nosem, lub z dołującymi nas opadniętymi kącikami ust?Najczęściej rezygnujemy z udoskonalenia swojego wyglądu, ponieważ obawiamy się operacji plastycznej oraz jej następstw. Zniechęca nas także długi okres leczenia, bolesne rany i konieczność noszenia opatrunków. Zazwyczaj też osoby, które zdecydują się na operację plastyczną, są krytykowane i nazywane próżnymi. Na szczęście, zdobycze nauki i medycyny, pozwalają dziś na bezoperacyjne zabiegi, pomagające uzyskać wymarzony wygląd – . Największą popularnością cieszą się bezoperacyjna korekcja nosa i modelowanie ust. Zabiegi są bezpieczne, trwają zaledwie 30-50 minut, a efekty są widoczne momentalnie. Jak to się dzieje?

twarz

Autor: DER-MED
Źródło: DER-MED

Modelowanie ust w salonach medycyna estetyczna odbywa się przy użyciu kwasu hialuronowego w postaci żelu. Kwas ten występuje naturalnie w organizmie człowieka, nie jest zatem traktowany jako substancja chemiczna, nie ma więc ryzyka komplikacji – z zastrzeżeniem, iż zabieg zostanie wykonany przez doświadczonego lekarza. Żel wprowadza się pod skórę warg przy użyciu bardzo cienkiej igły. W czasie zabiegu można zwiększyć objętość dolnej czy górnej wargi, poprawić kontury ust oraz podnieść opadające kąciki. Z tego powodu, że kwas hialuronowy dogłębnie nawilża, usta po zabiegu są wyraźnie wygładzone, jędrne, polepsza się również ich naturalna barwa. Rezultat zabiegu utrzymuje się 8-12 miesięcy, po tym czasie należy go powtórzyć.

Tak samo bezpieczna i skuteczna jest korekcja nosa, umożliwiająca pozbycie się szpecącego garbu, lub wypełnienie ubytków oraz skorygowanie krzywizn. Oczywiście, w czasie takiego zabiegu nie można wpłynąć na wielkość nosa, w takim wypadku potrzebny będzie zabieg operacyjny – zdecyduj się na profesjonalny gabinet .

Czy nasz post przypadł Ci do gustu? Przejdź więc na naszą nową witrynę – tam można zobaczyć tutaj kolejne rzetelne fakty.

Dużą zaletą zabiegu nieinwazyjnego jest to, że pacjent otrzymuje znieczulenie miejscowe, jest zatem cały czas świadomy i na bieżąco może mówić, co jeszcze chce zmienić w kształcie nosa – dzięki temu efekt zabiegu będzie w pełni odpowiadać jego wyobrażeniom.