Efektywne zabiegi oferowane przez dermatologię i medycynę estetyczną

Medycyna i dermatologia estetyczna oferują dzisiaj szereg rozmaitych zabiegów mających oddziaływanie na nasze zdrowie oraz urodę. Multum osób decyduje się na skorzystanie z zabiegów proponowanych przez medycynę estetyczną, gdyż przynoszą one niesłychanie dobre rezultaty, i zarazem nie wymagają stosowania skalpela, są więc o wiele bardziej bezinwazyjne i sprawne.

Nogi

Autor: Mustela
Źródło: www.mustela.pl
Jednym z popularnych zabiegów dermatologii estetycznej jest zamykanie naczynek na nogach. Dostrzegalne naczynka nie przedstawiają się ani ślicznie, ani estetycznie, osoby borykające się z tymi kłopotami często wstydzą się wyglądu swoich nóg. Szczęśliwie dermatologia estetyczna proponuje teraz efektywne likwidowanie naczynek na nogach przy użyciu wielu pewnych i skutecznych metod. Zamykanie naczynek na nogach to bezproblemowy oraz nieskomplikowany zabieg, jaki polega na naświetlaniu naczynek laserem co sprawia, iż krew w naczynku pozostaje podgrzana, a to z kolei prowadzi do jego trwałego zamknięcia.

Medycyna estetyczna proponuje również peeling chemiczny. Dzięki nałożeniu na skórę dobrych związków chemicznych, jakie mają odpowiednie stężenie, kolagen skóry odbudowuje się, dzięki czemu skóra jest zdrowsza i bardziej jędrna. Peeling chemiczny sprawnie anuluje oznaki starzenia się skóry oraz działa odmładzająco. Medycyna (dermamed.com.pl/oferta/lipoliza-iniekcyjna) estetyczna zezwala również na skuteczne wyleczenie wysiłkowego nietrzymania moczu. Jest to spowodowane osłabieniem mięśni Kegla, które poprzez nieprawidłowe kurczenie się nie utrzymują cewki moczowej.

Kobiece uda

Autor: 123rf
Źródło: 123rf
Z pewnością kłopot ten jest niesłychanie niekomfortowy, mało tego zdoła prowadzić do rozlicznych powikłań, w związku z tym na pewno należałoby go wyeliminować oraz zdecydować się na wysiłkowe nietrzymanie moczu leczenie. Odbywa się ono z wykorzystaniem specjalnego lasera poprzez prowadzenie do pochwy wziernika laserowego. Umożliwia ona przekazanie wiązki laserowej, która jest aplikowana blisko przedniej ścianki pochwy oraz kanału pochwy. Użycie tej metody wywołuje skurcz kolagenu w śluzówce pochwy. Po mniej więcej miesiącu od zabiegu można spostrzec trwały skutek.