Jakim sposobem poprawić wygląd oraz samopoczucie?

Medycyna estetyczna jest innowacyjną gałęzią medycyny, zajmującą się dbaniem o urodę. Gwarantuje ona duży zakres sposobów poprawiania urody oraz niwelowania objawów starzenia . Medycyna estetyczna łączona z nowoczesną kosmetologią daje możność szerokiej profilaktyki przeciwstarzeniowej i wielu kuracji modyfikujących wygląd oraz samopoczucie.

Zabieg kosmetyczny

Autor: Dreamstine
Źródło: Dreamstine
Na skutek zaawansowanych technik, szerokiej wiedzy na temat postępowania starzenia się skóry, medyk w gabinecie medycyny estetycznej jest w stanie wstrzymać czas, a nawet cofnąć wskazówki zegara biologicznego. Dermatologia estetyczna (złap promocje na cosmelan wrocławzobaczysz na tym serwisie) to swego rodzaju pomost pomiędzy zabiegami u kosmetyczki a chirurgią plastyczną, oferuje zabiegi mniej inwazyjne aniżeli chirurgia, jednakże o niezwykle dużej skuteczności. Starania medycyny estetycznej zapewniają szybkie skutki a zarazem są całkiem bezpiecznymi. Przeznaczone są w równym stopniu dla dam jak i dla mężczyzn.

Zabiegi wykonywane w gabinetach medycyny estetycznej są to zazwyczaj: bezoperacyjny lifting Aptos, bezoperacyjny lifting (sprawdzony lifting we Wrocławiu) Silhouette, bezoperacyjny lifting powiek, botoxlift, chirurgia laserem, dermamelan, epilacja laserem, Endermologia Endermolab LPG, fotoodmładzanie, intraceuticals oraz likwidacja zmarszczek. Metod na epilację mamy obecnie wiele. Sprawdzoną już metodą jest elektroepilacja, to znaczy epilacja igłowa. Jest to jedyna poświadczona naukowo i doceniona na świecie metoda trwałego usuwania zbytecznego owłosienia.

Z kolei termoliza, blend, elektroliza to 3 metody likwidowania owłosienia, które są przez wieloletnie doświadczenia poświadczone jako strategie trwałe oraz skuteczne. Polegają na ulokowaniu w mieszku włosowym miniaturowej sondy, (o grubości dopasowanej do grubości włosa) ze stali chirurgicznej, przez jaką przepływa prąd. Wywołuje to trwałe uszkodzenie macierzy włosa, w rezultacie czego włoski zaprzestają rosnąć. Odpowiednio zrealizowany zabieg nie zostawia trwałych pozostałości na powierzchni skóry.

Medycyna estetyczna czasem kojarzona bywa z próżnością. Nie jest to jednakże cała prawda. Procedury tejże dziedziny medycznej w wielu sytuacjach mogą przysporzyć się do poprawy nastroju, więc i jakości życia. Nie czekaj, już czas poskromić czas.