W jaki sposób znaleźć doskonałą torebkę?

Dobór torebki niby jest łatwy, jednak to, co widujemy na ulicy może świadczyć o tym, iż panie miewają z tym kłopot. Reguły są 3. Nie są zbyt skomplikowane, kłopot polega jedynie na tym, iż wzajemnie się przenikają. No i nad wszystkimi stoi czwarta reguła – moda. To ona każe nosić damom raz skórzane, luźne wory bez fasonu, natomiast zaraz potem malutkie mydelniczki bez baczenia na okoliczności.

torebka

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com

Zasada pierwsza to dostosowanie torebki właśnie do okoliczności. Jest prosta, im późniejsza pora , zaś okoliczność w wyższym stopniu formalna, tym torebka mniejsza.

Chcesz znaleźć pokrewne materiały, ale wszedłeś w ślepą uliczkę? Jeżeli tak, to zalecamy ten portal (https://crossjeans.pl/ona) – istotnie warto wziąć go pod lupę.

Wielka, ciężka torba zwieszająca się z ramienia pani w koktajlowej sukni popsuje cały efekt. Na wieczorne okazje odpadają torebki płócienne, za to mogą sprawdzić się włoskie torebki z cekinkami czy lakierowane – zapoznaj się z cenami.

Wytyczna następna – im kobieta drobniejsza oraz niższa, tym torebka również mniejsza jak też posiadająca mniej ozdób. Filigranową kobietę wielka, workowata torebka zwisająca z ramienia przygniata do ziemi. Nie inaczej czyni torebka nabita kolcami, z masą frędzli, dekoracyjnych zameczków. Pani wysoka, dobrze zbudowana, może sobie pozwolić na nie, jednakże z drugiej strony ta sama pani z maciupeńką torebeczką również nie będzie wyglądać dobrze. Panie niewysokie muszą wybierać raczej kwadratowe lub lekko przedłużone torebki włoskie, układające się lekko wzdłuż ciała. Zawsze doda nam masy torba mocno odstająca od ciała, np. typu kuferek czy bardzo duża oraz sztywna, w dodatku napełniona mnóstwem zbędnych rzeczy.

poznaj pełną ofertę

Autor: Peter McConnochie
Źródło: http://www.flickr.com
Reguła ostatnia mówi o doborze torebeczki do stylu oraz koloru stroju. Ta reguła rozluźniła się nieco. Sporo pań nosi miejskie plecaczki w miejsce torebki, torebki sportowe czy przeciwnie – lśniące złotem w biały dzień. Bowiem taka moda akurat istnieje. Zupełna zmiana dotyczy doboru kolorystycznego. Dziś torebka nie musi być identyczna z obuwiem bądź kapeluszem. Torebka czarna albo w kolorze skóry zupełnie niczym się nie musi przejmować, gdyż pasuje na ogół za każdym razem. Ale torebka oryginalna, bardzo kolorowa bądź wzorzysta, bez zarzutu stylistycznie dobrana, może przydać strojowi nowej jakości.
Poniektóre z tych reguł można zastosować także jeśli idzie o torby męskie.