Gdy zamierzasz zlikwidować mankamenty cery oraz blizny, zdecyduj się na zabieg laserowy

Występowanie blizn bardzo poważnie oszpeca powłokę skóry, szczególnie gdy są one położone na twarzy oraz dostrzegalne gołym okiem. Obecna medycyna estetyczna proponuje już możliwości, które pozwalają pozbyć się blizn i znowu cieszyć się gładką cerą.

Gładka skóra bywa wielkim walorem urody

Każdy z nas chce cieszyć się ładną oraz świeżą cerą, jaka nie zna mankamentów oraz postępu starzenia.

Linie marionetki na twarzy

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

Niestety, zdarza się tak, że blizny pozostałe po zadrapaniach lub schorzeniach poważnie psują obraz skóry i powodują dyskomfort. W chwili obecnej istnieją jednakże udoskonalone rozwiązania, jakie dają sposobność, by z dobrym skutkiem pozbyć się takich niedoskonałości urody. Laserowe usuwanie blizn daje świetne efekty i w bardzo krótkim czasie znowu można cieszyć się gładką cerą. Zabiegi z zastosowaniem lasera wykonywane są na różnych częściach ciała, co pomaga usuwać blizny po operacjach, powypadkowe jak też potrądzikowe (link).

Pozbądź się pamiątek po trądziku

Trądzik okazuje się trudnym schorzeniem skóry, które może zostawić na skórze twarzy, dekolcie oraz skórze pleców bardzo nieładne ślady. Blizny potrądzikowe są zarzewiem dyskomfortu, nie dają sposobności, by zapomnieć o schorzeniu, z którym przyszło się zmagać. Warto jednakże wiedzieć, że laserowe usuwanie blizn potrądzikowych – niesie doskonałe wyniki i w bardzo krótkim okresie można pozbyć się pozostałości po nieprzyjemnej chorobie oraz móc chwalić się piękną, czystą cerą. Gdy chodzi o usuwanie blizn potrądzikowych cena – jest bardzo zróżnicowana i w dużej mierze zależy od zaawansowania śladów potrądzikowych.

Jak przebiega zabieg laserowego usuwania blizn?

W czasie poprzedzającym zabieg lekarz ortopeda kraków przeprowadza odpowiedni wywiad i zbiera ważne informacje, które są potrzebne przy dobraniu najlepszej metody oraz siły penetracji lasera. Zabieg wykonywany zostaje po aplikacji preparatu znieczulającego, jaki ma ograniczać ból w czasie działania lasera. Likwidowanie blizn wykonuje się w trakcie kilku wizyt, między którymi powinna zostać zastosowana właściwa przerwa czasowa. Gojenie następuje bardzo szybko, jednak w pierwszej dobie po zabiegu nie można aplikować jakichkolwiek kremów, warto również chronić skórę przed działaniem czynników zewnętrznych.