Jakimi rzeczami się kierować podczas wyboru ubrań? Czy moda jest wtedy ważna czy warto kierować się bardziej swoim gustem?

Sporo pań zastanawia się nad taką sprawą, czy ma to jakiś sens interesować się modą, jeśli ona tak szybko ulega zmianie i ciężko za tym wszystkim nadążyć. Uważają w związku z tym one, że lepiej kierować się swoimi upodobaniami, a co za tym idzie wybierać stroje, które nam się podobają, a nie takie, jakie są uznane za kanon mody.

Mało tego, jakbyśmy stosowali się do panujących trendów oraz co jakiś czas odświeżali garderobę, to musielibyśmy mieć sporo pieniędzy na wciąż to nowsze, lepsze i modniejsze ubrania. Istnieją też kobiety, które fascynuje świat mody, najnowsze produkty, które pojawiają się na ryku, jak staniki usztywniane albo tenisówki Clarks – czytaj więcej o markowych tenisówkach. Kochają w związku z tym oglądać gazety, które prezentują nowe kolekcje, poszukując w nich inspiracji. Poza tym preferują poszukiwanie nowych ubrań, dobieranie kolorów oraz kroju do własnej figury.

czapka

Autor: Quinn Dombrowski
Źródło: http://www.flickr.com

Co istotne, łażenie po sklepach i oglądania ciuchów sprawia im radość. Tak na dobrą sprawę więc ciężko rzec, czy ma sens, czy może niekoniecznie zajmować się modą. Z jednej strony bowiem przyjemnie jest być modną osobą, gdyż to z pewnością daje nam pewności siebie, to sprawia także, że dobrze czujemy się w ubraniach. Jednocześnie mamy świadomość, iż faktycznie posiadamy wiedzę w dziedzinie mody, a inni to wiedzą i są pełni podziwu – czytaj . Ponadto, modą możemy się pobawić, eksperymentować, łączyć style oraz kompozycje. Z drugiej strony, moda czasem jest zbyt masowa.

To nie koniec intrygujących postów. Masz ochotę na kolejne? W takim razie zamieszczam tutaj mój odsyłacz (https://www.zeccoro.pl/zlote-kolczyki-sztyfty) do swojej witryny. Czytaj bez przeszkód.

To tak samo jak z piosenką, która w danym momencie jest wszędzie puszczana – my możemy podchodzić do tego bardziej krytycznie, a często miast tego wolimy pokierować się własnym gustem.

Nie zawsze to, co modne będzie nam się podobać. Jak widać moda a nasz gust to dwie różne sprawy, natomiast musimy przyznać, iż jak mamy do wyboru wygodne klapki męskie 47 albo czapki męskie, które nam się niesamowicie podobają, to na pewno to wybierzemy, niż będziemy kierować się modą. Tak naprawdę co przyjdzie nam z mody, kiedy będziemy czuć się niewygodnie oraz średnio komfortowo. Idealnie jest gdy coś jest modne oraz wygodne, wtedy nie pojawia się taki dylemat. Niestety rzecz w tym, iż nie zawsze tak jest.