Moda męska 2015 – co staną się najmodniejsze i co opanuje ulice?

Chociaż istnieje przekonanie, że moda interesuje tylko kobiety, jest to całkowita nieprawda. Na ulicach widać coraz więcej stylowych mężczyzn, którzy na pewno dokładnie śledzą kolekcje i dokładnie wiedzą, co będzie się nosić w danym sezonie. Moda męska stale przemija i ustępuje miejsca następnej. Jak prezentować się będzie 2015 rok?
Przede wszystkim styl jaki zyska popularność to połączenie ubrań formalnych i nieformalnych.

dodatki

Autor: TK Maxx
Źródło: TK Maxx
I tak doskonale dopasowują się do siebie oficjalne garnitury i sportowe obuwie lub marynarki i spodnie typu chino. Tego rodzaju łączenia, rzecz jasna, umiejętnie zrobione mogą wyglądać naprawdę efektownie i interesująco. 2015 rok to także powrót do krojów i trendów z dawnych lat. Przykładowo barwne koszulki polo w różnorodnych printach. Pomogą ożywić stylizację, a dodatkowo przyciągną wzrok. Następnym trendem, o którym z całą pewnością warto wspomnieć są nogawki z mankietami – absolutny hit trwającego sezonu. Idealnie będzie prezentował się z białymi butami, które także są aktualnie bardzo modne. Ale nie tylko biały kolor podbija wybiegi, gdyż to też czas kolorowych butów sportowych. Nawet total look, czyli całość stylizacji w jednej barwie nabierze mocnego charakteru dzięki takim akcentom. Jeans z kolei wydaje się absolutnie ponadczasowy. W tym sezonie wracają jasne spodnie jeansowe oraz katany z tego materiału. Prezentują się doskonale nie tylko w osobnych połączeniach, lecz także razem. Jeśli jednakże wolimy coś bardziej eleganckiego – należy zwrócić uwagę na kamizelki, tym razem dwurzędowe. W dodatku zobaczymy ubrania typu oversize, przykładowo duże kurtki czy swetry. Czytaj więcej: .

trendy
W ostatnim czasie popularność uzyskały także klapki i sandały. Niezmiennie królują kurtki ramoneski, które pasują niemalże do wszystkiego. Co jeszcze królowało na wybiegach? Warto wspomnieć o białym garniturze i apaszkach związanych na szyi. Rok jest niezwykle różnorodny, czerpie z różnych okresów, łączy style, jednakże jest również naprawdę interesujący, zdecydowanie oryginalny, a wiele elementów naprawdę się uzupełnia. Interesujące dane odnajdziesz tu: popularne płaszcze męskie katowice.
Rok 2015 to okres barwny, pełny wzorów i powrotów do minionych lat. Często słyszy się, że moda wraca, co po części jest w pełni prawdziwym stwierdzeniem. Warto jednak zwrócić uwagę, że chociaż domy mody czerpią z przeszłości, to tak na prawdę kroje są zawsze nieco odmienne. Pomimo wszystko 2015 rok to przede wszystkim czas powrotów do minionych trendów w nowej wersji i mieszania stylów. Rzecz jasna najważniejsze jest to w czym my czujemy się najlepiej, jednak moda pomaga w czerpaniu inspiracji.