Sprzedaż leków i suplementów diety przez internet – w trosce o zdrowie oraz wygodę

Apteki prowadzące sprzedaż internetową to rozwiązanie, po które sięga coraz więcej konsumentów. Kupno leków i suplementów diety bez wychodzenia z mieszkania jest wygodne, a czasem pozwala również uniknąć skrępowania związanego ze wstydliwą chorobą.

Poza tym ceny proponowane przez apteki online często są niższe niż te stosowane w tradycyjnych aptekach.
Ochrona przed hemoroidami
procto hemolan comfort tabletki
Hemoroidy to choroba, która daje bardzo uporczywe objawy. Dotyczy wielu osób, a równocześnie jest wstydliwa.

Jeżeli poszukujesz podobnych informacji na omawiany temat, to również rzuć okiem na zestawy yerba mate analogiczne serwisy, które podnoszą tę problematykę.

Na szczęście obecnie dostępnych jest wiele produktów, które pozwalają nie tylko leczyć już powstałe żylaki odbytu, ale także ustrzec się przed takim problem. PROCTO HEMOLAN Control tabletki to lek, który wpływa na poprawę napięcia ścian naczyń krwionośnych, przez co działa ochronnie na żyły i skutecznie ogranicza ich skłonność do pękania. 1 tabletka PROCTO-HEMOLAN Control zawiera 1000 mg diosminy (substancji czynnej leku, która przyczynia się do wzrostu ruchliwości naczyń chłonnych oraz przepływu limfy), pozostałe składniki to kroskarmeloza sodowa, alkohol poliwinylowy, krzemionka koloidalna bezwodna, talk oraz stearynian magnezu. Lek ma wpływ na mikrokrążenie, przez co ogranicza stopień przepuszczalności naczyń krwionośnych, pomaga eliminować okołonaczyniowe stany zapalne oraz pozwala zapobiec zastojowi w mikrokrążeniu. Równocześnie lek PROCTO-HEMOLAN Control ogranicza też skłonność do pękania niewielkich naczyń krwionośnych. Lek PROCTO-HEMOLAN Control produkowany jest w postaci tabletek do doustnego stosowania. Wskazaniem do zastosowania leku jest nasilenie objawów mających związek z żylakami odbytu, czyli hemoroidami. Zaleca się przyjmowanie preparatu w następujący sposób: w dawce wynoszącej 3 tabletki na dobę przez 4 dni, a potem 2 tabletki na dobę przez 3 dni, albo według zaleceń lekarza. Najlepiej jest przyjmować tabletkę w trakcie posiłku. Przeciwwskazania do stosowania leku to nadwrażliwość na substancje składowe preparatu oraz ciąża i okres karmienia piersią.

Stop pomarańczowej skórce
Cellulit to uciążliwy problem wielu kobiet właściwie niezależnie od wieku. Może przyczynić się do niezadowolenia z wyglądu swego ciała oraz doprowadzić do skrępowania związanego z jego odsłanianiem w czasie wakacji, na basenie czy podczas intymnych sytuacji. Cellulit przypominający strukturę skórki pomarańczy wynika z nierównomiernego rozmieszczenia się tkanki tłuszczowej, stąd aby z nim walczyć konieczne jest zredukowanie jej ilości.

Takie działanie ma dwufazowy system Asystor Slim Cellu. Jest to suplement diety (na rano i na wieczór) zawierający kompleks wyciągu z alg brunatnych i pestek winogron. Wyciąg z alg brunatnych powoduje zmniejszenia wchłaniania tłuszczów i eliminuje jego zapasy, natomiast wyciąg z pestek winogron wspiera kontrolowanie wagi a co za tym idzie sprzyja redukcji cellulitu.