Dlaczego warto jest się zainteresować nowoczesną szczotką do uzębienia?

W obecnych czasach większa część obywateli rozumie, co to jest przewód USB. Na ogół funkcjonuje on naturalnie do przyłącza do laptopa różnych sprzętów takich jak klawiatura lub skaner.

rośliny

Autor: Kupiec
Źródło: Kupiec
Czy pamiętasz jednak, że można do przykładowo notebooka podłączyć nawet swą szczotkę do zębów?
kłopoty

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
To prawda, ta niespotykana informacja nie jest wcale jakąkolwiek teorią. Idzie o elektryczną szczoteczkę, w której można w taki wariant doładować akumulatorki. Idzie o produkt pod nazwą szczoteczka soniczna Seysso. Należałoby nadmienić, iż wymienione akumulatorki okazują się być bardzo odporne i potrafią starczyć wręcz na sześć tygodni. A co takiego szczególnego jest w niniejszym sprzęcie? Otóż wspomniany produkt ma aż 3 sposoby funkcjonowania.

Zainteresował Cię ten temat? Jeżeli tak, to wejdź do następnego artykułu i czytaj dalej radca prawny piotrków o tym, co niezwykle Cię zajmuje.

Są one planowane do różnych rodzajów mycia zębów: normalny (41 000 obrotów na min.), sposób Soft dla ludzi mających alergię (31 000 obrotów na minutę) oraz tryb usuwający plamki (48 000 obrotów na min). Warto także dodać, iż taka szczotka posiada zamontowany timer, dzięki jakiemu będziemy mieli gwarancję, że wszystkie obszary jamy ustnej wyczyściliśmy tak samo starannie.

katar

Autor: mikael altemark
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak to wciąż nie wszystko, ponieważ wymieniony produkt ma bardzo wyszukane opakowanie, które posiada zamienną końcówkę i niewielką pastę do uzębienia. Poza tym ma ono system ładowania baterii, a jego środek doskonale komponuje się z samą szczotką.

Warto także nadmienić, że szczoteczka soniczna Seysso ma szczególną technologię DCT, dzięki której mikro bąbelki trafiają do najbardziej ukrytych obszarów jamy ustnej.