Szybkie i proste przepisy na niepowtarzalny obiad, który doceni Twoja rodzina!

Wyśmienity posiłek może polepszyć humor wszystkim domownikom! Gdy brakuje Ci koncepcji na to co przyrządzić na najbliższy obiad, koniecznie skorzystaj z polecanych pomysłów na pyszny obiad, który zostanie spałaszowany ze smakiem przez nawet największego niejadka!

Tradycyjny obiad na który radują się wszyscy domownicy

Pierogi ruskie, wszystkim wiadome danie, w naszym kraju mają niesłabnące grono miłośników. Świadczy o tym nawet fakt, że podawane są w każdym barze mlecznym, gdzie z chęcią są wybierane przez konsumentów. Nakład pieniężny ich przygotowania jest niewielki, a efekt zawsze przepyszny i pożądany. Pierogi ruskie wbrew nazwy nie wywodzą się z Rosji, są popularne jedynie w Polsce i na Ukrainie. Robi się je krótko i można bezproblemowo przechowywać je zmrożone (sporo więcej odnajdziesz pod tym adresem),

obiad

Autor: Familjen Helsingborg
Źródło: http://www.flickr.com

z tego powodu są jednym z ulubionych dań studentów przebywających daleko od domu. Do ich przygotowania potrzebujemy pół kilograma mąki, następnie wystarczy letnia woda, ok 250 ml, 1 jajko. Przyprawy do smaku i mamy przyszykowane produkty do zarobienia ciasta.

Trzeba je tylko razem połączyć urabiając ciasto, które kolejnie odstawiamy na 15 minut. Do przyrządzenia nadzienia musimy mieć pół kg ziemniaków, które obieramy i wstawiamy na gaz. Następnie mielimy je za pomocą maszynki. Następny podstawowy składnik to ser biały, którego potrzebujemy 200 gram, lub więcej jeśli lubimy by nasz farsz był bardziej serowy. Oczywiście całokształt ponownie przyprawiamy solą i pieprzem, stosownie do własnego osądu. Farsz mieszamy razem – obowiązkowo musi w sobie mieć przysmażoną cebulę! Na sam koniec wystarczy rozpłaszczyć ciasto, wyciąć z niego kółka, nałożyć na nie odrobinę farszu i dokładnie zakleić. Wkładamy nasze pierogi do gotującej wody i czekamy do 5. minut.

Wypróbuj wcześniej nieużywany przepis

Wszyscy wiedzą z tego, że powinno się spożywać ryby. Kolejna z potraw, która podbije serca Twojej rodziny to łosoś z warzywami. Kup łososia, w ilości jaka będzie odpowiednia do wykarmienia wszystkich. Nie zapomnij o jarzynach – brukselka, pieczarki, papryka czerwona, cebula, i wszystkie jarzyny na jakie mamy chęć. Zieleninę trzeba poszatkować, przyszykować naczynie żaroodporne i nasmarować je masłem. Całość doprawić i włożyć do piekarnika na 35-40 min., ustawiając temp.

Kliknij ten link gabinet rehabilitacji wrocław. Tam znajdziesz interesujące informacje na to zagadnienie, opisane w artykule.

na 200 stopnii. Gdy wyjmiemy zieleninę, pora na kotlety z łososia, które także wstawiamy ściśle zawinięte folią do pieca na 30 minut. Wytworzonym sosem można oblać nasze warzywa i łososia. Tak podany posiłek możemy skonsumować z apetytem- sprawdź na smaczny.pl.