Dlaczego pierścionki z cyrkoniami są mniej kosztowne od takich z brylantem?

Cyrkonia jest najczęściej dobieranym przez złotników syntetycznym kamieniem. Jest ona bardzo wytrzymała oraz bardzo ładnie wygląda. Co ważne jest ona też w mniejszym stopniu droga od naturalnych kamieni.

Cyrkonie są używane do wyrobu wszystkich wariantów biżuterii: wisiorków, kolczyków czy pierścionków.
projekty

Autor: Thomas Hammoudi
Źródło: http://www.flickr.com
piękno

Autor: KEEN
Kamień taki doskonale przedstawia się w ozdobach wykonanych ze srebra. Oprócz srebra cyrkonie także znakomicie mogą łączyć się ze złotem. Pierścionki z cyrkoniami są tego typu dekoracją, która przy eleganckim wyglądzie okaże się dosyć niedroga. Pierścionki takie są bardzo często wybierane jako pierścionek zaręczynowy przez osoby z ograniczonym budżetem. Z przyjemnością zakładane są one również do biura, bo nie będzie aż tak szkoda tego pierścionka, jeżeli go zgubimy. Pierścionek z cyrkoniami można by kupić w jakimkolwiek jubilerskim markecie. Dzisiaj mamy ich do wyboru bardzo wiele, więc przed zakupem trzeba dowiedzieć się jakie wzory proponuje nam dany sklep. Łatwiejszym sposobem na poszukiwanie należytego pierścionka będą zakupy w internecie.
Sylwia Saramonowicz

Autor: Obsessive
Źródło: Akrobatka.pl
Ceny tego typu pierścionków wahają się w granicach 200 zł.

Czy bezskutecznie chcesz znaleźć analogiczny artykuł? Jeżeli tak, to uczciwie zalecamy ten serwis (https://koicosmetics.pl/serum-czy-eliksir-co-wybrac-i-dlaczego/) – to na pewno jest to, czego właśnie w tej chwili potrzebujesz.

Z uwagi na to, że cyrkonia jest tańsza od diamentu, cena pierścionka nie będzie wysoka. Do zakupu pierścionka należy podchodzić rozsądnie. Nie należy zapożyczać się, żeby wybrać odpowiedni pierścionek z okazji zaręczyn. Można obejrzeć u złotnika pierścionki z cyrkoniami. Są o wiele tańsze, a tak samo śliczne. W internecie jest bardzo wiele punktów sprzedaży, które proponują tego typu pierścionki.

Wystarczyłoby nieco się rozejrzeć, a zapewne znajdziesz właściwy. Czy to pierścionek na zmówiny czy też z okazji rocznicy ślubu – nieważne. Najważniejsze, żeby spodobał się kobiecie oraz aby z przyjemnością go nosiła.