Jaką biżuterię wkładać na co dzień?

Biżuteria musi dodawać wdzięku oraz akcentować atuty. Delikatna, zaznaczająca styl, to doskonałe uzupełnienie codziennych stylizacji – rzecz jasna jeżeli nie przedobrzysz.

kosmetyk

Autor: Health Gauge
Źródło: http://www.flickr.com

Srebrna, a szczególnie złota biżuteria w nazbyt wielkiej ilości, przedstawia się tandetnie a zamiast czarować, przytłacza. Miej na względzie też, iż duże klipsy a także wyrazista bransoletka, jakie kapitalnie prezentują się oddzielnie, niekoniecznie będą pasowały. Ze złotymi dodatkami rzecz jest najbardziej zawiła – tu łatwo przedobrzyć, więc bądź ostrożna. Zestaw ją z gładkimi materiałami, które nie będą konkurować ze złotem.

Zobacz, jakie dane znajdziesz po przejściu do wpisu (http://www.dortex.pl/ceny-asortyment-outlet-cream-niesort/asortyment-outlet-ceny/). Na pewno będą bardzo wciągające oraz godne zainteresowania, co spowoduje, że wielokrotnie będziesz tu wracał.

Małe złote kolczyki z ozdobnym kamyczkiem idealnie prezentują się w towarzystwie atramentowej marynarki. Kiedy chcesz prezentować się profesjonalnie w miejscu pracy, winnaś zapomnieć o długich klipsach jak też szerokich bransoletkach. W pracy dobrze się sprawdzą delikatne kolczyki, łańcuszki jak też bransoletki z cyrkoniami. Aktualnie króluje białe złoto a także srebro, które doskonale uzupełniają ubiór elegancki, jak również ten mniej oficjalny. Po pracy możesz pozwolić sobie na nieco więcej luzu oraz fantazji. Obok klasycznych zdobień do wyboru mamy również mniej formalną, barwną biżuterię, jaka świetnie się sprawdza po pracy lub na wakacjach.

Wakacje, weekend za miastem, okolica nadmorska a także wszystkie pozostałe miejsca, w których wkłada się luźne, subtelne a także lekkie kostiumy – to stosowne pole dla biżuterii bardziej wyrazistej a także oryginalnej. Tu możemy puścić wodzę wyobraźni oraz pozwolić sobie na duży luz w doborze wzorów a także barw.