Niejedna kobieta śni o tym, żeby za każdym razem prezentować się elegancko — wobec tego potrzebne będą jej właściwe ciuchy

Ciężko wyobrazić sobie w dzisiejszych czasach kobietę, która nie lubi się stroić, aby zachwycać ludzi swym wyglądem.
Obecnie często wydaje się, że pełna szafa zawsze zapewni możliwość bycia odpowiednio ubraną na niejedną okazję.

Sportowo znaczy stylowo

Autor: www.kasualbest.com
Źródło: www.kasualbest.com
miejsce

Autor: vanessa_hutd
Źródło: http://www.flickr.com
To błąd. Można pływać w tonach ciuchów, które będą całkowicie bezużyteczne. Powodów może być kilka — mogą nie pasować do naszej figury lub dawno wyszły już z mody. Zatem powinniśmy posłuchać porad modowych blogerek i zaopatrzyć się w ubrania, które są klasyczne. Dzięki temu nigdy nie przestaną być modne. Poza tym jedna bluzka, ale włożona raz do spódnicy, a innym razem do spodni, spowoduje, że za każdym razem będziemy wyglądać inaczej. Zatem za pomocą kilkunastu (mniej więcej dwudziestu) różnych ciuchów w szafie będziemy mogli tworzyć niezliczone kombinacje. Raz szykowne do opery, a w inny wieczór casualowe — na spotkanie z koleżankami albo do biura. Pamiętajmy, że dobre ciuchy powinny nie tylko pasować do naszej sylwetki i odcienia oczy, ale także być wykonane z dobrych jakościowo materiałów. Nie kupujmy ubrań, które wytwarzane są ze sztucznych tworzyw. Wówczas skóra nie jest w stanie oddychać. Niekiedy mogę w konsekwencji wystąpić różnego rodzaju wysypki. W zamawianiu ciuchów zwykle powinnyśmy stawiać na klasyczną elegancję, ale czasami miło jest poszaleć.

Zatem jeśli lubisz przykładowo kolor żółty, to zamów sobie płaszczyk lub spódnicę w tym odcieniu. Fantastycznie będą prezentowały się one latem.