Chcesz, aby Twój chłopak ubierał się modnie? Powinnaś sama zabrać go do sklepu lub zafundować mu kilka sesji z osobistym stylistą.

Zazwyczaj myślimy, że faceci znają się na modzie o wiele mniej niż dziewczyny, a na dodatek mnóstwo z nich nawet nie próbuje tego zmieniać. Praktycznie każda kobieta zdecydowanie znakomicie zna takie sytuacje, kiedy idzie ze swoim chłopakiem na zakupy, a ten przeżywa wyjątkowe katusze praktycznie w każdym miejscu i chce niezwłocznie wracać do domu.

moda męska

Autor: May Lee
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli Twój narzeczony jest dokładnie taki sam, a Ty mimo tego nie ustajesz w wysiłkach i chcesz, aby chodził modnie ubrany, wówczas mamy dla Ciebie parę wskazówek.

Na początek musisz sobie uświadomić, że faceci mają zupełnie inne podejście do zakupów niż dziewczyny. O ile kategoryczna większość dziewczyn wręcz kocha chodzić po sklepach i może to robić praktycznie codziennie, o tyle mężczyźni mają całkowicie na odwrót. Większość z nich bez wątpliwości woli wyjść raz czy dwa razy do roku na większe zakupy niż wychodzić do sklepu raz w tygodniu i za każdym razem kupować jedną rzecz.

Jeżeli zatem chcesz dobrze ubrać swojego chłopaka, wtedy bez wątpienia powinnaś zastosować nieco inną taktykę niż w wypadku zakupów z przyjaciółkami. Zabierz swojego chłopka na zakupy raz lub dwa razy do roku, a niewątpliwie będzie Ci wdzięczny. Do takich zakupów musisz jednak dobrze się przygotować – wcześniej dokładnie przejrzyj garderobę swojego ukochanego i sprawdź, jakich ubrań mu brakuje. Pomyśl również, gdzie prawdopodobnie możesz zakupić te rzeczy – wszystko po to, aby jak najmocniej skrócić czas, który Twój facet będzie musiał spędzić w sklepie. Jeżeli właściwie się przygotujesz do takich zakupów, wtedy Twój facet niewątpliwie będzie Ci wdzięczny. Zobacz włóczka akrylowa modowe inspiracje –

Moda męska

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Dobrym pomysłem może być również zafundowanie Twojemu narzeczonemu paru wyjść ze stylistą. Taka osoba zdecydowanie pokaże mu dokładnie, w jakich ciuchach wygląda najlepiej, a także dokonają wszelkich koniecznych zakupów. Dzięki temu Twój chłopak będzie w stanie uzupełnić swoją garderobę na parę najbliższych miesięcy, a na dodatek będziesz mieć gwarancję, że stylista wybierze mu tylko takie ubrania, w których Twój narzeczony będzie się prezentował naprawdę dobrze.