Jak zaoszczędzić pieniądze jeśli lubimy palić papierosy? Wykonywać je własnoręcznie!

Pomimo że od kilku lat trwa nieustanna kampania mająca zniechęcać ludzi do palenia, a miejsce palaczy w przestrzeni publicznej zostało ograniczone do minimum, liczba osób, które lubią sobie puścić dymka wciąż utrzymuje się na dość wysokim poziomie. Jedną z rzeczy, które mają skłaniać nałogowców do zaniechania tego szkodliwego zwyczaju i zrażać potencjalnych palaczy do kupienia pierwszej paczki papierosów jest jej wysoka cena. Jeśli palimy raz na czas nie stanowi to dla nas aż tak wielkiego problemu. Jeśli jednak papierosy towarzyszą nam przez cały dzień, odbije się to dość mocno w naszej kieszeni.

Jedynym rozwiązaniem ograniczającym koszty palenia jest własnoręczne skręcanie papierosów. By móc je samodzielnie wykonywać należy mieć dobry tytoń, maszynka do papierosów oraz glizy lub tak zwane bibułki ( do papierosów). Gliza to nic innego jak wyposażona w filtr papierowa tubka, do której wkłada się wybraną mieszankę tytoniową. Spośród produktów tego rodzaju szczególną popularnością cieszą się glizy Dark Horse, które wytwarzane są jedynie w Europie, a ich znakiem charakterystycznym jest doskonały filtr i estetyczne wykończenie (Bista Standard).
ortopeda

Autor: Andrey
Źródło: http://www.flickr.com
Aby porządnie wypełnić glizę glizy musimy posiadać dobry sprzęt. W sklepach z gadżetami dla palących możemy znaleźć różne rodzaje nabijarek do papierosów.

Tak zaciekawił Cię nasz tekst, że masz chęć na nowe wątki? Najmniejszy kłopot. Po prostu kliknij na hiperłącze do strony (http://bioplanet.pl/) i czytaj bez limitów.

W sprzedaży dostępne są nabijarki ręczne i automatyczne. Bez względu na to, który model zakupimy, powinniśmy pamiętać, że nabijarka do papierosów ma być przede wszystkim niezawodna i efektywna (Bista Standard).

Kupno maszynki do papierosów to opłacalna inwestycja dzięki glizom i nabijarkom możemy palić zawierające wybrany przez nas tytoń smakowy.