Co to jest i na czym polega mezoterapia? Co warto o niej wiedzieć?

Mezoterapia to zabieg, któremu z coraz większą chęcią poddają się panie. Na czym polega? Jak poszukiwać kliniki, która profesjonalnie i fachowo ją przeprowadza? Zwyczajne szukanie zaczynamy od Internetu. Wstukujemy w wyszukiwarkę frazy typu: „mezoterapia we Wrocławiu”, „salon kosmetyczny we Wrocławiu”, „Gdańsk mezoterapia”. Wystarczy znaleźć odpowiedź na pytanie, jaki rodzaj mezoterapii wybrać, który salon wybrać.

zabieg

Autor: Royal Brand PR
Źródło: Royal Brand PR
Wymienia się mezoterapię igłową, mezoterapię bezigłową, sonoforezę, jonoforezę. Trzeba nadmienić, że mezoterapia – (nasza oferta) to zabieg, który stosowany jest od wielu lat w kosmetologii i dermatologii estetycznej. Polega na tym, że skórze dostarcza się rozmaite substancje aktywne, niezbędne cerze. Główne cele zabiegu to poprawienie poziomu nawilżenia, dostarczenie witamin, minerałów, poprawienie mikrokrążenia – . Dzięki mezoterapii można liczyć na zwiększenie napięcia skóry, która staje się bardziej elastyczna, a co za tym idzie – wygląda młodziej.

mezoterapia

Autor: DER-MED
Źródło: DER-MED
W czasie mezoterapii igłowej wykonywane są mikronaukłucia, na głębokość od 0,5 mm do 4 mm. Dzięki nim skóra jest skłaniana do samoregeneracji, powstają nowe włókna kolagenowe oraz elastyna. Zabieg przeprowadzany jest z wykorzystaniem igieł i strzykawek, specjalistycznego pistoletu, rollera, dermapenu. Jeżeli chodzi o mezoterapię bezigłową to opiera się ona na zjawisku elektroporacji.wpisy z serwisu (dodatkowe info)Chodzi o procesy, które odbywają się w błonie komórkowej w związku z działaniem pola elektrycznego o wysokim napięciu. Zalety mezoterapii to przede wszystkim rezultaty, które można dostrzec od razu. Kobieta może liczyć na wygładzenie zmarszczek, poprawę elastyczności i kolorytu skór, zmniejszenie stanów zapalnych – Gabriela Jasińska ART.BEAUTY. Wyniki, które otrzymamy po wstukaniu w wyszukiwarkę haseł typu: „mezoterapia we Wrocławiu”, „salon kosmetyczny we Wrocławiu”, „klinika w Warszawie”, warto zweryfikować. mogą okazać się opinie osób, które korzystały z konkretnych usług w określonych miejscach. Wypada odwiedzać witryny internetowe, na których tego typu opinie widnieją.