Jaki wybrać pierścień zaręczynowy?

Dla wielu mężczyzn moment oświadczyn oraz wszelkie przygotowania do nich łączą się z pewną dozą napięcia a także niepewności.
Jak to uczynić? Co oznajmić? I który wybrać pierścień? Przeważnie wybiera się pierścionek złoty, ponieważ nieskazitelność owego kruszcu odpowiada poniekąd powadze sytuacji.

bransoletki

Autor: Olga Kruglova
Źródło: http://www.flickr.com
Co więcej złoto jest mocne, dzięki temu jest szansa, iż pierścień będzie w niezmienionym stanie ozdabiał rękę narzeczonej przez cały czas narzeczeństwa. Wybór koloru złota to już kwestia smaku, najlepiej będzie ostrożnie zapytać o to oblubienicę albo przyjrzeć się, jaką biżuterię nosi. Klasyczny i znany nam z kinematografii pierścień zaręczynowy jest to drobny złoty pierścień z brylantem. Jednakże nie każdy wybierze klasykę jak też nie każdego stać na brylanty. Sugeruję wziąć pod uwagę swoje możliwości finansowe oraz fakt, czy ukochana przywiązuje wielką wagę do tego, by w jej zaręczynowym pierścionku znalazł się brylant. Gdy finanse nie pozwalają, drogie kamienie mogą z powodzeniem zastąpić przykładowo cyrkonie. Możemy również wybrać zupełnie inny kamień: szmaragd – zweryfikuj te opinie – albo nawet rubin. Być może dziewczyna kocha szczególnie któryś z tych kamieni bądź zwyczajnie w czasie wyboru wpadnie Wam w oko pierścionek z szafirowym kamyczkiem i będziecie już wiedzieć, że to właśnie ten.
Z pewnością każdemu facetowi zależy, ażeby wybrany pierścionek trafił w gust ukochanej, tak, by nosiła go z zadowoleniem.

Przyjrzyjcie się jej biżuterii, w szczególności pierścieniom, jeśli je nosi. Czy preferuje skromną biżuterię, czy wręcz przeciwnie, rzucającą się w oczy? Pierścionek zaręczynowy możemy nabyć w tradycyjnym sklepie lub wybrać pierścionki sklep internetowy.